poniedziałek, 2 sierpnia 2010

zapoznanie

cześć.jestem ola.mam 10 lat kocham czytać,pisaći malować.pewnie każdy który wejdz na tą stronke pomyśli że pisze tu głupia małolata albo taka która pisze tylko o mandze i anime,pomyśli sobie może że jestem jakąś modnisiowatą laleczką lub milczącą emo.Ale tak nie jest,jestm przeciętną ,ale raczej zwariowaną dziewczyną która uwielbia projektować,malować i pisać.więc jeżeli tu wejdziesz to przeczytaj to i zastanów się zanim mnie osądzisz.na tym blogu bede dawać moje rysunki i zdjecia mangi i anime,ale będę też opisywać tu prawie kązdy dzień mojego zwariowanego życia...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz