mój-świat-anime
moje życie...mój świat
czwartek, 12 sierpnia 2010
pożegnanie na tydzień
sorki że nie pisze ale naprawdę nie mam teraz czasu a więc daje sobie przerwe na jakiś tydzień narka
wtorek, 3 sierpnia 2010
o mnie
3.sierpnia 12:43
dopiero 12 myślałam ze około czternastej.to tak ranek mi minął całkiem ok.chociaż cały czas myśle że niedługo koniec wakacji.Narazie nigdzie nie wyjeżdzam jestem na liście rezerwowych na wyjazd pierwsza wiec jak ktoś się zwolni to jadę.wraz z dwoma kolegami(jeden przyjaciel z dzieciństwa) drugi brat kolegi założyliśmy klub. niedługo idziemy razem na pizze.teraz jak to pisze wydaje mi się to dziecinne wiec prawde mówiąc nie jesteśmy klubem tylko ,,podróżnikami)cały czas jeżdzimy prawde mówiąc na rowerach i zwiedzamy nasze miasto oraz inne blizkie miasteczka i wsie.no tak teraz poznaliście co robie w realu kiedy jest ładna pogoda o której chwilowio nie moge powiedzieć ładna.miałam dzisiaj spać uprzyjaciółki w namiocie ale tak leje wiec niewiem czy bedziemy.opowiem cos wam o sobie. najpierw wygląd:mam okrągłą twarz(i nietylko:)),półdługie włosy(tak do ramion ,troche krócej) brązowe teraz z bląd pasemkami,.oczy mam duże i piwne z brązowymi długimi rzęsami.jestem okrągła ale już od 4 miesięcy stosuje dietę i widać juz efekty.no to na tyle nie jestem ani mega bogata ani biedna co widać bo mam laptopa.interesuję się projektowaniem strojów i wnętrz.na studia pójdę pewnie na architektórę lub na akademię sztuk pięknych.kocham czytać ,malować i projektować.lubię też pisać opowiadania ,a raczej lubiałam teraz też lubię pisać ale nie tak jak dawniej.moje ulubione książki to:,,klasa pani czajki'',,,pamietnik narkomanki'', ,, dzięnnik anny frank'', ,, przemiana'', ,, panna nikt'' i wiele innych.to na tyle poznaliście mnie 3-majcie się
dopiero 12 myślałam ze około czternastej.to tak ranek mi minął całkiem ok.chociaż cały czas myśle że niedługo koniec wakacji.Narazie nigdzie nie wyjeżdzam jestem na liście rezerwowych na wyjazd pierwsza wiec jak ktoś się zwolni to jadę.wraz z dwoma kolegami(jeden przyjaciel z dzieciństwa) drugi brat kolegi założyliśmy klub. niedługo idziemy razem na pizze.teraz jak to pisze wydaje mi się to dziecinne wiec prawde mówiąc nie jesteśmy klubem tylko ,,podróżnikami)cały czas jeżdzimy prawde mówiąc na rowerach i zwiedzamy nasze miasto oraz inne blizkie miasteczka i wsie.no tak teraz poznaliście co robie w realu kiedy jest ładna pogoda o której chwilowio nie moge powiedzieć ładna.miałam dzisiaj spać uprzyjaciółki w namiocie ale tak leje wiec niewiem czy bedziemy.opowiem cos wam o sobie. najpierw wygląd:mam okrągłą twarz(i nietylko:)),półdługie włosy(tak do ramion ,troche krócej) brązowe teraz z bląd pasemkami,.oczy mam duże i piwne z brązowymi długimi rzęsami.jestem okrągła ale już od 4 miesięcy stosuje dietę i widać juz efekty.no to na tyle nie jestem ani mega bogata ani biedna co widać bo mam laptopa.interesuję się projektowaniem strojów i wnętrz.na studia pójdę pewnie na architektórę lub na akademię sztuk pięknych.kocham czytać ,malować i projektować.lubię też pisać opowiadania ,a raczej lubiałam teraz też lubię pisać ale nie tak jak dawniej.moje ulubione książki to:,,klasa pani czajki'',,,pamietnik narkomanki'', ,, dzięnnik anny frank'', ,, przemiana'', ,, panna nikt'' i wiele innych.to na tyle poznaliście mnie 3-majcie się
poniedziałek, 2 sierpnia 2010
tapety kolejna dawka
troche z naruto(nie za bardzo lubie kiedys kochalam a teraz(jeszce troche ino i sakure,hinate i temari)
teraz znowu inne obrazki
zapoznanie
cześć.jestem ola.mam 10 lat kocham czytać,pisaći malować.pewnie każdy który wejdz na tą stronke pomyśli że pisze tu głupia małolata albo taka która pisze tylko o mandze i anime,pomyśli sobie może że jestem jakąś modnisiowatą laleczką lub milczącą emo.Ale tak nie jest,jestm przeciętną ,ale raczej zwariowaną dziewczyną która uwielbia projektować,malować i pisać.więc jeżeli tu wejdziesz to przeczytaj to i zastanów się zanim mnie osądzisz.na tym blogu bede dawać moje rysunki i zdjecia mangi i anime,ale będę też opisywać tu prawie kązdy dzień mojego zwariowanego życia...
Subskrybuj:
Posty (Atom)